Pliki do pobrania

Witaj w kąciku dla wtajemniczonychfet04 10

Będąc w tym miejscu mojej witryny możesz poczuć się wyróżniony. Wcześniej to miejsce było dostępne po zalogowaniu. Obecnie, w nowej szacie tej witryny, udostępniam wszystkie zamieszczone pliki w wersji do odsłuchania bądź do pobrania. Pamiętaj aby nie rozpowszechniać tych materiałów bez podania źródła i autora. Miej szacunek dla praw autorskich. Niech materiały tutaj zamieszczone będą lekcją poglądową, z której można się wiele nauczyć. Takie też jest ich przesłanie.

Sugeruję Ci, abyś napisał/a do mnie, na osobisty adres mailowy, swoje sugestie odnośnie oczekiwań. Mam na myśli Twoje oczekiwania związane z plikami audio. Czy chcesz więcej nagrań z sesji badawczych, czy może z sesji do innych wcieleń, a może urywki z regresji duchowych, do życia dusz pomiędzy wcieleniami?

Myślałem też o możliwości nagrania sesji do ćwiczeń w medytacji. Pomysłów mam dużo, jednak oczekuję od Was podpowiedzi o kierunkach zainteresowań. Jakie są konkretne zapotrzebowania, żeby moja praca nie spotkała się z brakiem zainteresowania.

Mile widziane są wszelkie oceny i konstruktywne podpowiedzi.

Uwaga: Udostępniam również moje książki w wersji elektronicznej do pobrania. Książki „Wyprawa w głąb siebie” powstały w oparciu o sesje badawcze z Markiem, które tutaj we fragmentach można odsłuchać. Zaś w książce „Fantazjowanie o przebudzeniu”, oprócz jej całej treści, zwracam uwagę na ostatni rozdział: Twórcze naśladowanie. Znajdziesz tutaj sposób wchodzenia w stany transowe (autohipnozę), oraz kilka prostych medytacji 

Henryk

<Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

Poniżej oferuję fragmenty sesji badawczych, oraz inne ciekawe materiały. Wcześniej były tutaj pliki głównie do pobierania, żeby po rozpakowaniu odsłuchiwać je na osobnym sprzęcie. Teraz są one w wersji mp3 do odsłuchiwania, bądź do pobrania. Myślę, że takie ułatwienie będzie zachętą do głębszego poznawania ciekawych materiałów. 

Regresja grupowa Odsłuchaj  25'01"

Regresja grupowa-k  Odsłuchaj   27"50"    *- k - dla kobiet

Poniżej znajdziesz kilka ciekawych fragmentów sesji z Markiem. Sesje są w formacie MP3, można je odsłuchiwać bezpośrednio, lub ściągnąć na komputer.

Fragment sesji, kiedy Marek przed wielkim ekranem ogląda możliwe przyszłe zdarzenia. Jest to bardzo podobne do tego, co dużo później znalazłem w opisach M. Newtona jako przymiarka do przyszłego życia. Zatem oglądanie jakiejś przyszłości dotyczącej w tym przypadku ziemskich doświadczeń, jest też możliwe.  Odsłuchaj  19'41"

Fragment sesji nr 24 - śmierć samobójcza kobiety - szpiega. Odsłuchaj   18'12"

Ciekawsze fragmenty sesji zamieszczone w książce "Tak blisko", możliwej do pobrania na w zakładce "Moje książki". Sesje z książki w oryginalnym brzmieniu Marka opisującego zaskakujące przeżycia z innych wymiarów. Przeżycia, które trudno zaakceptować czytając tamte stenogramy. Posłuchaj w oryginalnym głosie Marka, mówiącego w głębokim transie hipnotycznym o swoich doświadczeniach. Przypominam, że sesje te wykonano w pierwszych miesiącach 2002 roku.

Kolejne sesje, od 22-giej, to późniejsze nasze doświadczenia, których razem zgromadziłem 48. Niektóre fragmenty tych sesji przytaczałem w książce: "Wyprawa w głąb siebie" w pierwszej i drugiej części. Czas powstania ważnych sesji z Markiem to styczeń 2002 roku do 22.08.2003 r.